Under Ski Tower

SERWIS FILMOWY

Współpracujemy z zagranicznymi klientami oferując kompleksową produkcję filmową na terenie całej Polski. Funkcjonując w polskiej branży filmowej od lat, zapewniamy efektywne przeprowadzenie projektu przez cały proces produkcji – od location scoutingu i castingu przez organizację planu zdjęciowego aż po postprodukcję materiałów.
Pracujemy z najlepszymi specjalistami w branży, a jako jedna ze spółek grupy OTO Film, bezpośrednio korzystamy z usług innych spółek grupy – studia wirtualnego VuFinder, studia postprodukcyjnego ORKA oraz studia postprodukcji dźwiękowej Cafe Ole.

LOKACJE

Polska charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem naturalnym, dzięki czemu ma potencjał na realizację zdjęć filmowych w urozmaiconym otoczeniu. Na terenie naszego kraju mamy dostęp zarówno do morza z pięknymi złotymi plażami, jezior, rozległych lasów jak i wysokich gór. 

Polska obfituje w liczne obiekty historyczne, zamki, kościoły i skanseny, a także budynki industrialne czy nowoczesne apartamentowce, drapacze chmur. Możemy zrealizować zdjęcia zarówno na spokojnej wsi, jak i w dużym mieście. W celu realizacji zdjęć odnajdziemy odpowiednie lokacje i przystosujemy je do potrzeb produkcji.

FINANSOWANIE

Przemyślane zarządzanie budżetem produkcji filmowej jest nieodzownym elementem naszej pracy. Zapewniamy opiekę nad finansami projektów, a także w razie potrzeb pomagamy w zdobyciu współfinansowania, korzystając np. z programów wsparcia oferowanych przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

STUDIO WIRTUALNE

Współpracujemy ze studiem wirtualnym VuFinder, gdzie mamy możliwość zrealizowania najbardziej wymagających, oryginalnych pomysłów. Dzięki nowoczesnej technologii i ekranom ledowym jesteśmy w stanie przenieść opowiadaną historię tam gdzie wszystko jest możliwe - do wirtualnej rzeczywistości.

POSTPRODUKCJA

Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym zapleczem postprodukcyjnym, dzięki współpracy ze studiem ORKA oraz studiem postprodukcji dźwięku Cafe Ole. Korzystając z usług najlepszych specjalistów w branży realizujemy montaż, korekcję barwną oraz pracujemy nad udźwiękowieniem i efektami specjalnymi powstałych materiałów.

Zapewniamy kompletną, profesjonalną postprodukcję filmu, konieczną by oddać zamierzony charakter i uzyskać wysoką jakość końcową projektu.